КОСМЕТОЛОГІЯ


Апаратна косметологія в LezoR - це омолоджуючі та оздоровчі процедури, які виконуються за допомогою спеціальної апаратури. Ці методики є максимально ефективними і безпечними.

Вакуумний гідропілінг HydraFacial з активними сироватками - 1200  грн

(ультрасучасний та інноваційний підхід до очищення та відновлення шкіри обличчя. Улюблена процедура очищення шкіри голлівудських акторів. Експрес-процедура миттєвої краси!)


Алмазна мікродермабразія - 400 грн

(максимально м'яке очищення верхніх шарів шкіри. Помітний результат після першої процедури)


Ультразвуковий фонофорез - 600 грн

(ефективна і безболісна процедура, в ході якої відбувається введення спеціальних лікувальних і косметичних засобів в шкіру за допомогою ультразвуку)


Ультразвукова чистка - 700 грн

(безпечне очищення шкіри від ороговілих клітин, зайвого жирового шару, пилу і забруднень за допомогою високочастотних звукових коливань, нанесення заспокійливої маски)


RF-ліфтинг - 800 грн

(безпечний та ефективний метод безопераційної підтяжки та омолодження шкіри обличчя, зменшення видимості глибоких та дрібних зморшок. Безболісність впливу і відсутність реабілітаційного періоду після процедури)


Акваспрей - 650 грн

(зволоження та насичення шкіри корисними мікроелементами, боротьба з першими ознаками старіння)


Кріотерапія - 400 грн

(звужує пори і запобігає акне, знімає подразнення і почервоніння, допомагає зменшити зморшки, робить шкіру більш еластичною та пружною)


Фототерапія - LED-маска для обличчя - 300 грн

(нетеплова світлова енергія для активізації природних процесів регенерації і клітинного оновлення, новітній спосіб омолодження та лікування шкіри)


Мікрострумова терапія - 600 грн

(омолодження і укріплення овалу обличчя, попередження вікових змін, зменшення зморшкок і набряків, усунення темних кіл під очима)


Карбокситерапія - 980 грн

(інноваційна безін’єкційна процедура для омолодження, ревіталізації, інтенсивної корекції процесів старіння шкіри)


Комбінована чистка обличчя - 950 грн

(комплексна процедура догляду за шкірою обличчя для отримання найефективнішого результату. Поєднує вплив ультразвуком і традиційну механічну чистку)


Маска альгінатна - 350 грн 

(уповільнення появи вікових змін шкіри, інтенсивне живлення і зволоження)


Ціна послуги формується з урахуванням рекомендованого комплексу процедур після консультації косметолога. Консультація безкоштовна