ПОСЛУГИ МАСАЖУ


Масаж після напруженого робочого дня, активного відпочинку чи заняття спортом – це справжнє задоволення в LezoR

Апаратний масаж (ТОП процедура) - 400 грн (30 хв.), 700 грн (60 хв.)

(Послуга включає підготовчий мануальний масаж, термовакуумний масаж та/або біоелектростимуляцію. Ви отримаєте: відновлення після фізичних навантажень, змагань, травм і операцій; глибокий інфрачервоний прогрів тканин, м’язово-зв’язкового апарату; усунення набряклості, детоксикація організму; нормалізація меридіанних потоків, розслаблення м’язів, поліпшення сну)


Оздоровчий класичний масаж всього тіла - 700 грн (60 хв.), спини - 550 грн (40 хв.)

(Позитивний вплив на шкіру, м’язи, органи і хребет, поліпшення передачі імпульсів нейронами. Після масажу - прилив сил і бадьорості, всі процеси в організмі активізуються)


Моделюючий масаж з обгортанням - 800 грн (80 хв.), без обгортання - 650 грн 

(Техніка ручної корекції фігури і обгортань, що дозволяє усунути недоліки фігури. Поєднує в собі системний лімфодренаж, що зменшує набряклість і безпосередньо моделюючий масаж, який прибирає зайві об’єми та підвищує тонус шкіри)


Спортивний масаж -  700 грн (60 хв.)

(Відновлення організму після фізичних навантажень, підвищення фізичної працездатності, зняття втоми, профілактика травм і захворювань опорно-рухового апарату)


Релакс-масаж - 700 грн (60 хв.)   

(Спрямований на зняття фізичного та нервового напруження, від стресу, втоми, поліпшує загальне самопочуття, позбавляє від депресій і проблем зі сном)


Лімфодренажний масаж - 700 грн (60 хв.)

(Дозволяє посилити обмін речовин, прискорити кровообіг і рух лімфи, зміцнити імунну систему. Також під час такого впливу з організму виводяться токсини. Процедура є безболісною і запускає процес омолодження організму на клітинному рівні)


Швецький класичний масаж - 600 грн (60 хв.)

(Класичний європейський масаж верхнього шару м'язів. Завдання цього масажу полягає в розтягуванні м'язів і нервово-судинних пучків, розтиранні ущільнень у тканинах. Ця система масажу спрямована головним чином на лікування суглобів і зв'язок, поліпшення кровообігу)


Медовий масаж всього тіла - 800 грн (80 хв.), спини - 600 грн (60 хв.)

(Методика оздоровчого масажу, заснована на поєднанні лікувальних властивостей ручного масажу і бджолиного меду. Стимулює обмінні процеси в тканинах, сприяє очищенню організму від токсинів, тонізує м’язи і коригує фігуру) 


Стоунтерапія (масаж гарячим камінням) - 700 грн (50 хв.)

(Найдавніший метод масажу, що виконується за допомогою спеціальних нагрітих до певної температури гладких каменів, що призводить до покращення обміну речовин в організмі, дає розслаблення тілу і поліпшення його фізичного стану)


Масаж шийно-комірцевої зони - 350 грн (30 хв.)

(Зняття м’язових зажимів в шиї і плечах позбавить вас від втоми і головного болю, додасть енергії і витривалості. Ви згадаєте, що таке нормальний сон і відчуття відпочившого тіла вранці)


Моделюючий масаж обличчя і підборіддя (вакуумна терапія + мед) - 500 грн (50 хв.)

(Цей вид масажу спрямований на підвищення пружності шкіри та м'язів, створення вираженого, чіткого контуру обличчя) 


Тайський масаж стоп - 450 грн (40 хв.)

(Стимулює кровообіг і лімфоток у всьому організмі людини, поліпшується сон, знімаються стресові стани в тілі. Завдяки активному впливу на біологічно активні точки, розташовані на стопі, а також глибокому опрацюванню м'язових тканин гомілки, зв'язок гомілковостопного і колінного суглобів відбувається розслаблення всього організму, поліпшується живлення клітин, обмінні й очисні процеси в усіх тканинах, і, як наслідок, оновлюється весь організм) 


Дитячий масаж - 400 грн (30 хв.)

(Ефективне коригування роботи опорно-рухового апарату, нормалізування тонусу м'язів, а також зміцнення імунітету дитини)


Корекція порушення постави у дітей і підлітків (ЛФК + масаж) - 700 грн (60 хв.) 

(Поєднання масажу і лікувальної фізкультури допомагає активізувати власні фізіологічні механізми дитячого організму спрямовані на відновлення раніше порушених функцій, корекцію порушеної постави та зміцнення імунітету)


Парафінотерапія рук - 300 грн / стоп - 400 грн

(Нанесення гарячого парафіну на поверхню рук або стоп. Зникає сухість, лущення, тріщини, пом'якшуються кeтикули, доглянутий вигляд)